- Články -

Rugby - letošní novinka mezi bloky tělesné výchovy. Pokud jste si chtěli tento sport někdy vyzkoušet, tak máte jedinečnou příležitost...

O minulém víkendu se náš tým zůčastnil Mistrovství republiky v rugby 7s. Bohužel při konfrontaci s tradičními rugbyovými kluby se nám i přes bojovný výkon a velké nasazení nepodařilo prosadit, a nakonec jsme obsadili poslední místo.

O víkendu se náš tým zůčastnil turnaje ve Velkých Popovicích. Ačkoliv se jednalo o náš první letošní turnaj, tak na předvedené hře to nebylo příliš znát a odehráli jsme několik velmi kvalitních utkání.

5. června se naši kluci zůčastnili mini turnaje na Malé Skále. Nejdříve jsme porazili mladší týmy Jablonce a Rumburku a poté jsme jen těsně nestačili na o něco starší tým Jablonce. Nakonec se spojily všechny týmy, aby se zahrál jeden velký zápas dvou družstev.

V sobotu se náš tým zůčastnil turnaje Prague 7s na pražské Markétě. V průběhu turnaje jsme si poradili s týmy Babic, Jeseníku i Olympu, a jen těsně jsme nestačili na celkového vítěze, druholigovou ARC Iuridicu.
Ačkoliv jsme hráli v poměrně pozměněné sestavě, tak jsme předvedli velice kvalitní výkon a celkové 2. místo je toho jen důkazem. Zároven...

Včera jsme se poprvé sešli po prázdninách a poprvé jsme měli šanci otestovat nový trenažer na mlýny ! ,

O víkendu jsme se zúčastnili dvoudenního Mistrovství České republiky v rugby 7s a přínášíme krátký report (relativně krátký teda...).Celkem jsme odehráli 6 zápasů v maximálním počtu 8 hráčů (což se nám povedlo jen na 2 zápasy) a ušetřili jsme tak ČSRU střídací karty.